+90(232) 4311313  info@rikson.com.tr  KATALOG
    
ENGLISH

KURUMSAL

Coşkun Makina & Motor, 1991 yılında konfeksiyon dikiş makinalarının ticareti ile yola çıktı. Her geçen gün yenilikçi bir bakış açısıyla kendini geliştirmeye odaklandı. 2008 yılında Kuba Motor Ege Bölgesi Ana Bayiliğini alarak iş alanını genişleterek yola devam etmektedir. Kuba Motor ortaklığında 2011 yılında RKS, 2013 yılında ARCTIC CAT, 2015 yılında da İtalyan Benelli markasını da bünyesine katarak motosiklet ve ATV sektöründe büyümeyi sürdürmektedir. Bünyesine bağlı 100’den fazla bayi ve perakende satışlarıyla satış öncesi ve sonrası hizmete odaklanmaktadır.

Sanayi tipi dikiş makinaları ve motosiklet sektöründe faaliyetlerini sürdüren Coşkun Makina & Motor, gelişen teknolojiyi takip ederek faaliyet alanlarını genişletmiş ve en iyi hizmeti vermek için çalışma ilkelerinden taviz vermeden sürekliliğini ve kalıcılığını sağlamaktadır.

Kalite standardını sağlamak amacıyla 2012 yılında ilk ithalat girişimini kendi CKU markası adı altında motosiklet kaskı sektöründe başlatmıştır ve devam etmektedir. Daha sonra 30 yılı aşkın tecrübe ve uzman kadrosuyla Türkiye ve yurtdışında tescilli kendi Rikson markası adı altında sanayi tipi dikiş makinaları sektöründe ithalatını sürdürmektedir.

Ürün gamını gün geçtikçe genişleten Coşkun Makina & Motor birçok tekstil alanında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübenin ve bilgi birikiminin bir sonucu olan Rikson markası adı altındaki her bir ürün kısa sürede belli bir kalite standardını yakalamıştır. Uzman kadro ve profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışarak üretim sürecine hakim olmayı kendine ilke edinmiştir. Firmanın satış sonrası sağladığı hizmet ve çeşitli yedek parça teminleri bu sektörde profesyonel olarak varlığını vurgulamaktadır.


En önemli firma değerlerinden biri olan kaliteli ve dürüst çalışmayı ilke edinerek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen göstermektedir.

Coşkun Makina & Motor, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde gelişmiş teknolojiye sahip ekipmanları ve profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

 

MİSYON

Kaliteli hizmet anlayışı ile bayi bünyesini genişleterek, marka bilinirliliğini arttırmak.
 

VİZYON

Coşkun Makina & Motor’un amacı sadece ürünlerini en kısa sürede satmak değil; müşterilerinin beklentilerini karşılamaktır. Satış öncesi ve sonrası hizmete odaklanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Yılların kazandırdığı tecrübeyle sadece İzmir’in değil; Türkiye’nin de önde gelen dikiş makinası ve motosiklet satış firmalarından biri olmayı hedefler. 

     
     

 

Linkler Rikson Dikiş Makinaları
+90(232) 4311313  info@rikson.com.tr   KATALOG
  Adatepe Mah. 3/18 Sk. No:2
Buca İzmir Türkiye
       
 

 :+90 (232) 4311313

 : info@coskunmakine.com